fbpx

PSYCH-K® BALANCY

PSYCH-K® nabízí mnoho procesů jak změnit podvědomá přesvědčení. Zde uvádím souhrn pro představu o různorodosti a hloubce procesů, se kterými se můžete na sezeních potkat. V PSYCH-K® vždy klademe důraz na to, že každý člověk ví nejlépe, co mu pomůže. Studovala jsem u Brunhild Hofmann, která je skvělou instruktorkou školící po celém světě. Laskavě učí kromě postupů, také to, jak vytvořit prostor Isumataq, kde se může projevit vnitřní moudrost nás všech. Také jsem obsolvovala Health and Wellbeing program v Londýně se skvělým Duccio Locati, který umožňuje pracovat se zdravotními příležitostmi. Více o tomto programu zde.

NEW DIRECTION BALANCE, RESOLUTION BALANCE

Základní postupy metody PSYCH-K® pro přeprogramování podvědomých programů. Pracujeme na vyjasnění cílů a jak správně přesvědčení naformulovat. Poprvé se setkáte s informacemi o rozdílech mezi podvědomím, vědomím a nadvědomím. I zde využíváme unikátní svalový test.

CORE BELIEF BALANCE

Tento proces zahrnuje 13 základních přesvědčení, která nám často brání projevit plný potenciál v životě. ( „Vesmír je přátelské místo.“ „Zasloužím si to nejlepší co láska a život nabízí.“ „Chci žít.“…) . Jedná se o hluboký proces změny základních přesvědčení, který připravuje systém těla i mysli na zrychlení změny. Tato přesvědčení také formují to, jakým způsobem vnímáme realitu kolem sebe.

RELATIONSHIP BALANCE – Vztahový balanc 

Tento balanc pomáhá transformovat osobní záležitosti, které máme vůči ostatním ve vztazích.  Lépe tak porozumíme lekcím, které se máme ve vztazích naučit. Poskytuje jasnější pohled na hodnotu vzahů. Dá se použít pro partnery, rodinné příslušníky, děti.

LIFE BONDING BALANCE

„Trauma narození“ a „strach ze smrti“ jsou dva silné aspekty lidské zkušenosti. Tento balanc využívá dech jako prostředek k přeprogramování negativního dopadu těchto vlivů na náš život. Pracujeme s nasměřováním dechu mezi dvěmi silovými body na těle. Tento proces transformuje stres spojený s „narozením“ a „smrtí“.

BELIEF POINTS/ENERGY FOCUSING

Zahrnuje 12 energetických bodů na těle vycházející z akupresury. Jedná se o jednoduchou metodu přeprogramování podvědomých programů a umožňuje důležitý vhled do situací, které řešíme.

SURROGATE BALANCING

Umožňuje realizovat změnu podvědomých přesvědčení i na dálku. Pracujeme se zástupnou osobou. Můžeme pracovat s lidmi nebo i zvířaty, kteří se z nějakých důvodů nemohou sami procesu účastnit.

RAPPORT

Zlepšuje schopnost navazovat vztah a důvěru s lidmi.

Více informací o PSYCH-K® najdete na oficiálních stránkách v angličtině na
www.psych-k.com