fbpx

Ma Dao Ling Qi

Fascinuje mě lidské tělo a jeho energoinformační systém v souvislostech. Proto jsem se rozhodla do svého portfolia přidat i techniky, které sama používám a které mi nesmírně pomáhají na mé cestě životem. Jednou z těchto technik je i Reiki, které se učím a praktikuji v mé „Alma mater“, škole Ma Dao.

Při sezeních jsem totiž zjistila, že je potřeba k celému systému člověka přistupovat komplexně. A proto jsem moc ráda, že ve škole MaDao je možné psychiku doplnit i kroky ve hmotě, ať se jedná o pravidelné cvičení, nebo energoinformační léčení. Protože pokud jsou v rovnováze a správné energii všechny orgány, pak může celý systém fungovat zdravě a tak jak má.

Jak probíhá sezení

Začínáme krátkým rozhovorem. Po té se položíte na lehátko a o ostatní se postarám já. Léčení probíhá přikládáním rukou na konkrétní místa. Těmi potom můžou proudit do energetických drah zdravé energie a informace pro správné fungování celého systému.

Jak často je třeba setkání absolvovat

To je velmi individuální vzhledem ke konkrétnímu problému, který řešíte. Z mé zkušenosti je lepší absolvovat více setkání po sobě, aby měly energetické dráhy prostor se uvolnit a vyčistit mnohaleté nánosy. Doporučuji sedmidenní kůru. Tedy každý den po dobu sedmi dní a pak sedm dní pauza. To je samozřejmě ideální, ovšem v reálném světě někdy nemožné realizovat. Proto si uzpůsobte setkání dle svých možností.

Cena

1 setkání Ma Dao Ling Qi – 1600 Kč (1hod)
1 setkání Ma Dao Ling Qi a hlavologie – 1800 Kč (1,5 hod)
7 denní setkávání každý den – 10 500 Kč (7 hod)

Adresa

Táborská 41, Praha Nusle, škola Ma Dao.

Rezervace, dotazy

abymyslmelasmyls@gmail.com
tel: 777 038 936 (prosím jen sms nebo whatsapp), pokud by ybl nutný telefonát, zavolám zpět.