fbpx

Lenka

Moc mě těší, že se můžeme setkat alespoň takto online. Jmenuji se Lenka Líšková a přes šest let zkoumám zákonitosti a propojení mezi myslí, tělem a duší.

Jak už to bývá, přivedla mě k tomu vlastní nemoc. Od té doby jsem vyzkoušela nespočet směrů, technik a různých druhů energetických léčení, navštívila nespočet slepých uliček. Nakonec jsem zůstala u toho, co mi nejlépe funguje, nejvíc pomáhá, dává smysl a je naprosto komplexní.

Stala jsem se facilitátorkou metody PSYCH-K®.

Metoda PSYCH-K mě facinuje už přes dva roky. Sama jsem si díky ní zpracovala několik traumatizujících zážitků a posunula na své cestě o kousek dál. Organizovala jsem přednášky a sezení pro první facilitátorku této metody v ČR Simonu Hovadíkovou, které si velmi vážím. Po dvou letech, kdy jsem si byla jistá, že PSYCH-K® funguje  a radikálně mi proměnilo pohled na život, jsem absolvovala první kurz v České Republice s Brunhild Hofmann a stala se oficiální facilitátorkou této metody. Záhy následoval Advanced Integration workshop PSYCH-K® ve Vídni a Health and wellbeing program PSYCH-K® s úžasným Ducciem Locatim v Londýně.

Od té doby jsem fascinovaná cestou, kterou mi PSYCH-K® otevřelo. Ať už je to v přístupu k jednotlivým sezením nebo změnám v mém vlastním životě. Jsem velmi vděčná, že mohu být u zdroje změn a procesů, které lidem otevírají dveře k  jejich moudrosti a síle, napojení na to, kým opravdu jsou.

„You are your own guru.“

Těším se, že se setkáme naživo při individálních sezeních nebo na nějaké z mých přednášek.

PSYCH-K® vzdělávání:

BASIC WORKSHOP (Brunhild Hoffmann, Praha)
ADVANCED INTEGRATION WORKSHOP (Brunhild Hoffmann, Vídeň)
HEALTH AND WELLBEING WORKSHOP (Duccio Locati, Londýn)

Ostatní

REIKI 1. stupně (Vladimír Štěpánek, Praha)
REIKI 2. stupně (Vladimír Štěpánek, Praha)
ACCESS BARS (Zuzana Gaiga, Praha)
INSTRUKTOR JÓGY (Blanka Janíčková, Praha)